Karnawał 2020

Historia narodzin Pana Jezusa została osadzona w czasach współczesnych. Główni bohaterowie jasełek to Maryja i Józef oraz aniołowie, a zamiast tradycyjnych pasterzy i mędrców wystąpili biznesmen, współczesna rodzina, budowlaniec, lekarz i pielęgniarka, żołnierz, policjant i rolnicy. Dzieci z grupy „ Motylki” pod kierunkiem p. M.Stochnij z wielkim przejęciem odgrywały swoje role i starały się przekonać licznie zgromadzoną widownię co jest istotą Bożego Narodzenia. Przedstawienie wzbogaciły piękne kolędy i pastorałki śpiewane przez dzieci .Całości dopełniała wspaniała dekoracja. Wszyscy przybyli goście zostali obdarowani pierniczkami przygotowanymi przez dzieci pod kierunkiem pani Iwony Grygiel i Agnieszki Kłyż,  Pani dyrektor Albina Łącka podziękowała młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie wyjątkowych jasełek, a także złożyła świąteczne życzenia przybyłym na uroczystość rodzicom,  przybyłym gościom i wszystkim pracownikom placówki.

Cicha noc… Święta noc…

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są Jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel. W Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Brzegu tradycyjnie 13 grudnia 2019r. odbyły się trochę inne jasełka niż zazwyczaj. Na Jasełka przybyli zaproszeni goście w osobach byłych pracowników przedszkola ,którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością.

Św. Mikołaj dla seniora - przekazanie darów dla Brzeskich Seniorów

Świąteczne spotkanie z muzyką

Zabawa Mikołajkowa 2019

Warsztaty Bożonarodzeniowe